Nasz Team

Magdalena – Konsultantka Ślubna

Portal ślubny Tendzien prowadzi od 2008 roku. Równolegle działa w branży eventowej. Jej dewizą i mottem jest powiedzenie „dzień bez pracy dniem straconym”. Małe i energiczne stworzenie, które trudno zatrzymać. Zdecydowanie najbardziej aktywna i poukładana osoba z całego teamu. Tytan pracy, ciężko przecenić jej rolę.

Ksenia – Konsultantka Ślubna

Nasza firmowa ślubna wojowniczka. Doświadczenie w branży ślubno-weselnej zdobywała w Polsce oraz Stanach Zjednoczonych. Xenia ciągle szuka nowych inspiracji na całym świecie, by poszerzać swoje umiejętności. Trudno ją zatrzymać, a wszystko co robi, robi z pasją i zacięciem. Prywatnie pasjonatka folkloru, silnie związana z kulturą ukraińską.

Magda – Konsultantka ślubna

Dyplomowana koordynatorka ślubna. Ukończyła Uniwersytet Warszawski na wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych, jednak jej pasją jest organizacja eventów ślubnych. Gotowa wesprzeć każdą, nawet najbardziej wymagającą pannę młodą.

 

Ania – Trener Personalny

I jak tu się oprzeć kombinacji energii i pasji? Pełna charyzmy, zaraźliwego entuzjazmu, ciepłego uśmiechu i wszechstronnej wiedzy, Ania jest instruktorką, która kocha zdobywać wiedzę na temat ruchu ciała i z radością dzieli się tą wiedzą i pasją z innymi. Jej treningi są pełne zdrowia, radości i energii, które pozwolą Ci wznieść się na sam szczyt. Takie treningi są dobre dla Twojego ciała, ale przede wszystkim dla Twojej duszy i dobrego samopoczucia. Pozytywna energia + profesjonalizm!

Wiola – Dekoratorka, Florystka

Wiola jest naszym wizjonerem. Perfekcjonistka w każdym calu. Nie przepuści żadnym niedociągnięciom i niejasnościom. Każdy detal musi w stu procentach pasować do siebie i ze sobą współgrać. Wiola pasjonuje się florystyką i wszystkim co związane jest z dekoratorstwem ślubnym. Na co dzień doradza przyszłym parom młodym w kwestiach florystycznych i dekoratorskich.

REMIK – Koordynator TECHNICZNY

Oaza spokoju i opanowania. Jak nikt potrafi opanować nasz babiniec i każdej z nas poświęcić swój cenny czas. Remik jest naszym filarem technicznym, nikt tak jak on nie zna się na kabelkach, przyłączach, głośnikach, oświetleniu i nagłośnieniu. Zajmuje się realizacją techniczną naszych uroczystości ślubnych i weselnych i służy radą naszym parom ślubnym.

Partnerzy: